Wędka Maverick Pike Spin - Robinson

Wędki » Spinning /Morskie

Cena:130.00
Dostępny
masz pytania?

Wędka Maverick Pike Spin Robinson

Promocja do 20.11.2018  = gratis  21 gum, pudełko i główki !

Trzy modele spinningów o mocnej, sztywnej konstrukcji idealnej do połowu szczupaków i innych drapieżników. Ciężary wyrzutów od 8 do 28 g pozwalają na dalekie rzuty średnimi woblerami, błystkami oraz miękkimi przynętami.

Maverick Pike Spin to uniwersalne, bardzo dobrze wyważone wędzisko. Krótka, dwuczęściowa rękojeść pozwala na łatwe operowanie spinningiem wędkarzowi  łowiącemu z łodzi.

W tym wypadku polecamy modele 2,28 i 2,40 m.

Wybraną długość zaznacz w pasku pod ceną.

 

Właściwości

Maverick Logo czarne litery maverick lo

 

 

Specyfikacje

nr katal. długość / waga ilość sekcji cw / akcja dł. transp.  
1MV-SP-I22 2,28m / 137g 2 8-28g / szybka 1,17m  
1MV-SP-I24 2,40m / 142g 2 8-28g / szybka 1,23m  
1MV-SP-I27 2,70m / 150g 2 8-28g / szybka 1,38m  

 

Zobacz Film Maverick Zander Jig

Oferta dwudziestu siedmiu modeli supernowoczesnych, spinningów Robinson - Maverick zwraca uwagę swoimi rewelacyjnymi właściwościami użytkowymi jak i elegancką stylistyką. Ta ostatnia wyróżnia się modną kolorystyką typu pixel camou, idealnie pasującą do ubrań, toreb i pokrowców, chętnie używanych przez spinningistów uprawiających street fishing.

Spinningi Maverick mają szczytową akcję, są sztywne i bardzo szybkie. Rękojeść jest dwuczęściowa, a neoprenowe elementy są tak zaprojektowane, że wędzisko doskonale leży w ręku zarówno w czasie rzutów jak i ściągania przynęty. Dodatkowym atutem jest konstrukcja uchwytu na kołowrotek, która odsłania fragmenty blanku, dzięki czemu spinningista wyczuwa lepiej brania. Spinningi są bardzo lekkie i są uzbrojone w dobrej klasy przelotki TS. Maverick to bogata oferta spinningów pozwalająca wybrać miłośnikom jigowania wędziska z wklejanką na podstawowe gatunki drapieżników. Modele spinningów oferowane są w różnych długościach umożliwiających komfortowe łowienie na różnych łowiskach, zarówno z brzegu jak i z łodzi.

http://robinson.pl/wp-content/uploads/2018/04/1mv-jt.jpg

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com